PHE | Mérnöki megoldásoktól mindenkinek

mérnöki megoldások mindenki számára

Legyél csapatunk tagja  | PHE

Legyél csapatunk tagja

Folyamatosan fejlődő vállalkozásunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKTMÉRNÖK

Munkakörrel kapcsolatos feladatok:

-->Nagy léptékű beruházásban való részvétel

-->Földmunkák kivitelezésének helyszíni ellenőrzése

-->Infrastrukturális létesítmények (kiszolgáló utak, …) kivitelezésének helyszíni ellenőrzése

-->Magasépítési létesítmények kivitelezésének helyszíni ellenőrzése

-->A műszaki ellenőrzéshez kötődő dokumentáció folyamatos vezetése

Elvárások:

-->Építőmérnöki/Építészmérnöki végzettség

-->Igazolt legalább 5 év szakmai tapasztalat építés kivitelezésben

-->Min. alap szintű angol nyelvtudás

-->„B” kategóriás jogosítvány

-->Mobilitás, vidéki munkavégzés

Előny:

-->Magasépítésben/Infrastrukturális létesítmények kivitelezésében tapasztalat

-->Biztos angol és/vagy német nyelvtudás

-->Nagy projektben szerzett tapasztalat

-->Műszaki ellenőri jogosultság

Munkakörrel kapcsolatos információk:

-->Teljes munkaidő

-->Rálátás nagy léptékű beruházásokra

-->Szakmai fejlődést kiemelten támogatjuk

-->Fiatalos, barátságos munkahelyi környezet, jó hangulat és magas szakmai környezet

Juttatás:

-->Vidéki helyszínen saját lakás biztosítása

-->Személygépkocsi magán használatra is

-->Kiemelkedő bérezés

Szakmai önéletrajzot az alábbi címre várjuk: info@pheproject.hu

Legyél csapatunk tagja  | PHE gallery image #1
Legyél csapatunk tagja  | PHE gallery image #2
Legyél csapatunk tagja  | PHE gallery image #3